SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Ples Kamienčanov

 21.01.2021

  Obec v spolupráci s miestnou organizáciou Únie žien Slovenska zorganizovala v sobotu 16. januára druhý ročník plesu Kamienčanov. Čestným hosťom bola Anna Capová, predsedníčka okresnej organizácie Únie žien Slovenska v Humennom. Záujem o ples vysoko prevyšoval kapacitné možnosti sály kultúrneho domu. Organizátori pripravili prijemné a vkusne upravené prostredie, čo vysoko ocenili aj všetci účastníci plesu. Páčili sa aj nové záclony, ktoré so sponzorským príspevkom ušila firma miestnej podnikateľky Márie Semancovej. Pomoc poskytla aj firma Milčikovej Márie, čo vo svojom príhovore ocenil starosta obce, Ing. Benjamín Blaha.

Úvodným tancom starostu obce s manželkou sa rozprúdila zábava. Členky ÚŽS vyprážali rezne a pripravovali šalát, známy gulášmajster Janko Brezáni varil jelení guľaš, hostia sa zabávali a zvŕtali na tanečnom parkete. Zábava vyvrcholila bohatou tombolou, kde okrem iných hodnotných cien boli aj živé kapry, 6 kilogramový pstruh dúhový, kôš plný mäsových výrobkov, ovocná torta, hojdacie kreslo, celkovo až 37 cien.

Poďakovanie patrí celému personálu pod vedením Oľgy Mastiľakovej, predsedníčky miestnej organizácie ÚŽS, ktorý mal na starosti organizačné zabezpečenie plesu.

Benjamín Blaha